Künstlerverzeichnis - Skodlerrak

A wide landscape

Skodlerrak Jugnaten/Memel 1920 - Travemünde 2001

A wide landscape | Hammer €

Oil/panel, 19,5 x 28 cm, sign. lo. le. and dat. H. Skodlerrak 1946.