Künstlerverzeichnis - Varese

The pontine swampland

Varese Genua, um 1815 - Genua 1892

The pontine swampland | Hammer €

Oil/canvas, 75,5 x 127 cm, sign. lo. le. G. Varese, some rest. Lit: Thieme-Becker, Bénézit.