Still-Life

Friedrich Schaper Braunschweig 1869 - Hamburg 1956

Still-Life

Proceeds : 1.900 €

Oil/canv., 60 x 50 cm, sign. Fr. Schaper, min. rest.

Friedrich Schaper: Still-Life

Still-Life

Proceeds : 1.900 €

Still-Life
Still-Life