Künstlerverzeichnis - Wrage

A rural road

Wrage Hamburg 1921 - Hamburg 2012

A rural road | Hammer €

Oil/cardboard, 39 x 36,5 cm, sign. lo. ri. and dat. H. Wrage 66, on the reverse gallery label Lochte.