Künstlerverzeichnis - Witt

In South Tyrol

Witt Hamburg 1901 - Hamburg 1977

In South Tyrol | Hammer €

Oil/cardboard, 49,4 x 29,6 cm, sign. lo. ri. and dat. Ernst Witt 65 (?), le. indistinctly inscr.