The Stadtpark in Hamburg

Ernst Witt Hamburg 1901 - Hamburg 1977

The Stadtpark in Hamburg

Proceeds : 300 €

Watercoloured drawing/paper, 42 x 29,5 cm, sign. lo. ri. and dat. Ernst Witt 61.

Ernst Witt: The Stadtpark in Hamburg

The Stadtpark in Hamburg

Proceeds : 300 €

The Stadtpark in Hamburg
The Stadtpark in Hamburg