Künstlerverzeichnis - Witt

The Stadtpark in Hamburg

Witt Hamburg 1901 - Hamburg 1977

The Stadtpark in Hamburg | Hammer €

Watercoloured drawing/paper, 42 x 29,5 cm, sign. lo. ri. and dat. Ernst Witt 61.