Künstlerverzeichnis - Wieger

The Swedisch coast area

Wieger Weimar 1890 - Cappeln 1965

The Swedisch coast area | Hammer €

Oil/cardboard, 35 x 49,6 cm, sign. lo. le. and dat. Wilm. Wieger 1918.