Künstlerverzeichnis - Schmidt-Rottluff

A kiss with love

Schmidt-Rottluff Rottluff 1884 - Berlin 1976

A kiss with love | Hammer €

Woodcut, 50 x 39 cm, sign. lo. ri. S. Rottluff, dat. 1918. min. tanned.