Künstlerverzeichnis - Qvistorff

Harbour with two cargo steamers

Qvistorff Aarhus 1883 - Kopenhagen 1953

Harbour with two cargo steamers | Hammer €

Oil/cardboard, 15 x 21 cm, sign. lo. le. and dat. V. Qvistorff 1940.