Künstlerverzeichnis - Qvistorff

A freight ship at sea

Qvistorff Aarhus 1883 - Kopenhagen 1953

A freight ship at sea | Hammer €

Oil/cardboard, 17 x 22 cm, sign. lo. le. and dat. V. Qvistorff 1948.