Künstlerverzeichnis - Qvistorff

A sailig ship in the evening light

Qvistorff Aarhus 1883 - Kopenhagen 1953

A sailig ship in the evening light | Hammer €

Oil/cardboard, 16 x 22 cm, sign. lo. le. and dat. V. Qvistorff 1930.