Künstlerverzeichnis - Qvistorff

A freighter

Qvistorff Aarhus 1883 - Kopenhagen 1953

A freighter | Hammer €

Oil/ hard masonite, 17 x 22,3 cm, lo.ri. sign. and dat. V. Qvistorff 1939.