A freighter

Victor Qvistorff Aarhus 1883 - Kopenhagen 1953

A freighter

Proceeds : 700 €

Oil/ hard masonite, 17 x 22,3 cm, lo.ri. sign. and dat. V. Qvistorff 1939.

Victor Qvistorff: A freighter

A freighter

Proceeds : 700 €

A freighter
A freighter