Künstlerverzeichnis - Qvistorff

Boats at sea

Qvistorff Aarhus 1883 - Kopenhagen 1953

Boats at sea | Hammer €

Oil/board, 18 x 25,3 cm, lo. le. sign. and dat. V. Qvistorff 1936.