Boats at sea

Victor Qvistorff Aarhus 1883 - Kopenhagen 1953

Boats at sea

Proceeds : 400 €

Oil/board, 18 x 25,3 cm, lo. le. sign. and dat. V. Qvistorff 1936.

Victor Qvistorff: Boats at sea

Boats at sea

Proceeds : 400 €

Boats at sea
Boats at sea