Künstlerverzeichnis - Qvistorff

An anchored cargo ship

Qvistorff Aarhus 1883 - Kopenhagen 1953

An anchored cargo ship | Hammer €

Oil/cardboard, 15,5 x 20,5 cm, sign. lo. le. and dat. V. Qvistorff 1946.