Künstlerverzeichnis - Qvistorff

The surf with sailing ships

Qvistorff Aarhus 1883 - Kopenhagen 1953

The surf with sailing ships | Hammer €

Oil/panel, 15,5 x 21,3 cm, sign. lo. ri. and dat. V. Qvistorff 1932.