Künstlerverzeichnis - Qvistorff

A passenger steamer

Qvistorff Aarhus 1883 - Kopenhagen 1953

A passenger steamer | Hammer €

Oil/cardboard, 16 x 21 cm, sign. and dat. lo. ri. W.Qvistorff 1949.