Künstlerverzeichnis - Qvistorff

Various ships on a cloudy day

Qvistorff Aarhus 1883 - Kopenhagen 1953

Various ships on a cloudy day | Hammer €

Oil/cardboard, 14 x 22 cm, sign. and dat. 1932 lo. ri.