Künstlerverzeichnis - Weber

A woman collecting brushwood

Weber Arnstadt 1893 - Schretstaken 1980

A woman collecting brushwood | Hammer €

Lithograph, 29 x 22 cm, sign. lo. ri. A. Paul Weber, Arp 40; framed.