Künstlerverzeichnis - Weber

The pilgrim

Weber Arnstadt 1893 - Schretstaken 1980

The pilgrim | Hammer €

Lithograph, 46 x 34 cm, sign. lo. ri. A. Paul Weber, Arp 51, light browning a. stains; framed.