The pilgrim
A. Paul Weber Arnstadt 1893 - Schretstaken 1980
Proceeds : 100 €
Lithograph, 46 x 34 cm, sign. lo. ri. A. Paul Weber, Arp 51, light browning a. stains; framed.
A. Paul Weber: The pilgrim
The pilgrim
Proceeds : 100 €