Künstlerverzeichnis - Spohler

Industiemaschine

Spohler Bremen 1965

Industiemaschine | Hammer €

Coloured photograph, 33 x 40,5 cm, sign. on the reverse and dat. Henrik Spohler - Dez. 2008, num. 1/20 and titled 'Gobal Soul - Storage nr.9'.