Künstlerverzeichnis - Stöwer

Swinemuende

Stöwer Wolgast 1864 - Berlin 1931

Swinemuende | Hammer €

Watercolour, 32 x 50 cm, sign. lo. ri. and dat. Willy Stöwer - Swinemünde 1920 lo. le. titled, unopen.