Ships in Front of a Busy Harbour

Alfred Jensen Randers 1859 - Hamburg 1935

Proceeds : 2.400 €

Oil/board, 20 x 40 cm, sign. a. dat. lo. le. Alfred Jensen 1910.

Alfred Jensen: Ships in Front of a Busy Harbour

Proceeds : 2.400 €