Künstlerverzeichnis - Wohlgemuth

Three Graces

Wohlgemuth Paris 1870 - Rom 1942

Three Graces | Hammer €

Gouache, 28 x 19,5 cm, sign. lo. le. W. Wohlgemuth, small tear, unframed with passepartout.