A troika

Jan Wolski 1907 - 1990

A troika

Proceeds : 700 €

Oil/panel, 18 x 31 cm, sign. lo. ri. J. Wolski, some craquelé.

Jan Wolski: A troika

Jan Wolski 1907 - 1990

A troika

Proceeds : 700 €

A troika
A troika