Künstlerverzeichnis - Stelling

Sylt

Stelling Neumünster 1907 - Neumünster 1989

Sylt | Hammer €

Oil/canvas, 60 x 75 cm, sign. lo. ro. R. Stelling, titled on the reverse and dat. 1976. Lit.: Schleswig-Holst. Künstler-Lexikon.