Künstlerverzeichnis - Weryha-Wysoczanski

Two persons

Weryha-Wysoczanski Danzig 1950

Two persons | Hammer €

Gouache, 26 x 38 cm, sign. lo. ri. J. Wysoczanski and dat. lo. le. 1986.