Two persons

Jan de Weryha-Wysoczanski Danzig 1950

Two persons

Proceeds : 400 €

Gouache, 26 x 38 cm, sign. lo. ri. J. Wysoczanski and dat. lo. le. 1986.

Jan de Weryha-Wysoczanski: Two persons

Two persons

Proceeds : 400 €

Two persons
Two persons