Künstlerverzeichnis - Schöllkopf

Bathers

Schöllkopf Nürnberg 1888 - Gerlingen 1982

Bathers | Hammer €

Watercolour, 14 x 11,5 cm, sign. lo. ri. Heimo Schöllkopf and dat. 1918, unframed.