Pieter van Bredael

Markttreiben

Pieter van Bredael Antwerpen 1629 - Antwerpen 1719, zugeschr.

Markttreiben | Zuschlag €

Öl/Lw., 67 x 85 cm, rest., etw. verschmutzt, doubl.

Künstlerverzeichnis

  • 25. April 2020