Birkenwald am Fluß Msta

Oleg Avakimjan Pjatigorsk 1945

Birkenwald am Fluß Msta

Öl/Lw., 24 x 30 cm, l. u. sign. Avakimjan O.

Oleg Avakimjan: Birkenwald am Fluß Msta

Birkenwald am Fluß Msta

Birkenwald am Fluß Msta
Birkenwald am Fluß Msta