'Madonna de Granduca' ÖLDRUCK!!

Raffael-Nachfolge , 19. Jh.

Öl/Lw., 18,5 x 18,5 cm.

Raffael-Nachfolge: 'Madonna de Granduca' ÖLDRUCK!!

Raffael-Nachfolge , 19. Jh.

Öl/Lw., 18,5 x 18,5 cm.