Studio Still Life
Otto Pieper (Altona 1881 - Hamburg 1968)
Lot-No. 55
Oil/canvas, 60 x 80,5 cm, lo. le. sign. a. dat. Pieper 19. - German painter.
Otto Pieper: Studio Still Life
Studio Still Life
Lot-No. 55