188

House Concert

J. Perigaud active late 19th cent.

Lot-No. 20

Oil/canvas, 42,5 x 58 cm, lo. ri. sign. J. Perigaud, min. rest. - French history painter.

J. Perigaud: House Concert

House Concert

Lot-No. 20

House Concert