House Concert
J. Perigaud active late 19th cent.
Lot-No. 20
Oil/canvas, 42,5 x 58 cm, lo. ri. sign. J. Perigaud, min. rest. - French history painter.
J. Perigaud: House Concert
House Concert
Lot-No. 20