188

Dutch Lovers

F. Jansen Figure Painter active early 20th cent.

Lot-No. 51

Proceeds : 500 €

Oil/canvas/cardboard, 68 x 54,5 cm, lo. le. sign. F. Jansen, min. rest.

F. Jansen: Dutch Lovers

Dutch Lovers

Lot-No. 51

Proceeds : 500 €

Dutch Lovers