A sculpture 'Aitia II'
Dagmar Bremer
Lot-No. 334
2013. Limewood and colour, h. 56 cm, on ground monogr. and dat. DB2013.
Dagmar Bremer: A sculpture 'Aitia II'
A sculpture 'Aitia II'
Lot-No. 334