Bathers

Hermann Schmid active early 20th cent.

Bathers

Lot-No. 624

Oil/canvas, 80 x 120 cm, lo. ri. sign. a. dat. Herm. Schmid 23, on the stretcher sign. a. dat. again.

Hermann Schmid: Bathers

Bathers

Lot-No. 624

Bathers
Bathers