Green Tree
Siegward Sprotte Potsdam 1913 - Kampen/Sylt 2004
Lot-No. 0
Oil/canvas/wood, 34 x 37,5 cm, lo. ri. sign. a. dat. Sprotte 56, on the reverse monogr. a. dat. S.S. 56.
Siegward Sprotte: Green Tree
Green Tree
Lot-No. 0