Children on a Bridge

Jan von Rotky (Czernowitz 1859)

Children on a Bridge

Lot-No. 49

Oil/canvas/cardboard, 48 x 35,5 cm, lo. le. sign. a. dat. J. v. Rothky 83.

Jan von Rotky: Children on a Bridge

Children on a Bridge

Lot-No. 49

Children on a Bridge
Children on a Bridge