Kitchen Still Life
C. D. Franquet active mid 19th cent.
Lot-No. 30
Oil/canvas, 47,5 x 58,5 cm, lo. le. sign. a. dat. C. D. Franquet 855, min. rest.
C. D. Franquet: Kitchen Still Life
Kitchen Still Life
Lot-No. 30