Kitchen Still Life

C. D. Franquet active mid 19th cent.

Kitchen Still Life

Lot-No. 30

Oil/canvas, 47,5 x 58,5 cm, lo. le. sign. a. dat. C. D. Franquet 855, min. rest.

C. D. Franquet: Kitchen Still Life

Kitchen Still Life

Lot-No. 30

Kitchen Still Life
Kitchen Still Life