Beauty with Flowers

T. Mazzoni italian figure painter, active 2nd half 19th cent.

Beauty with Flowers

Lot-No. 26

Oil/canvas/wood, 59 x 48 cm, l. mi. sign. a. dat. T. Mazzoni 1877, min. dam.

T. Mazzoni: Beauty with Flowers

Beauty with Flowers

Lot-No. 26

Beauty with Flowers
Beauty with Flowers