Holtenauer Straße in Kiel

Monogrammist A.S. active mid 20th cent.

Holtenauer Straße in Kiel

Lot-No. 180

Proceeds : 600 €

Oil/cardboard, 34 x 41 cm, lo. le. monogr. a. dat. A. S. 56, on the reverse titled.

Monogrammist A.S.: Holtenauer Straße in Kiel

Holtenauer Straße in Kiel

Lot-No. 180

Proceeds : 600 €

Holtenauer Straße in Kiel
Holtenauer Straße in Kiel