Boar Hunting

Jagdmaler active mid 18th cent.

Boar Hunting

Lot-No. 7

Proceeds : 1.400,00 €

Oil/canvas, 55 x 70,5 cm, craquelure, slightly rest.

Jagdmaler: Boar Hunting

Boar Hunting

Lot-No. 7

Proceeds : 1.400,00 €

Boar Hunting