Children feeding a Bird

Barnes english painter active late 19th cent.

Children feeding a Bird

Lot-No. 62

Proceeds : 1.000 €

Oil/canvas, 45,5 x 35,5 cm, sign. lo. ri. Barnes, min. rest.

Barnes: Children feeding a Bird

Children feeding a Bird

Lot-No. 62

Proceeds : 1.000 €

Children feeding a Bird