Italian Landscape with Woman at a Well
F. Holm act. c. 1850
Lot-No. 185
Oil/cardboard, 33,5 x 25,5 cm, sign. lo. ri. F. Holm, slightly rest.
F. Holm: Italian Landscape with Woman at a Well
Lot-No. 185