Montania

Marinemaler active early 20th cent.

Montania

Lot-No. 213

Oil/artist"s board, 17,5 x 24,5 cm, monogr. lo. ri. AS as well as titled a. dat. lo. cent. "Montania" 1910.

Marinemaler: Montania

Montania

Lot-No. 213

Montania
Montania