Panoramic View of Sorrento

V. Menotti active c. 1930

Panoramic View of Sorrento

Lot-No. 74

Proceeds : 600 €

Oil/canvas, 68,5 x 105 cm, sign. lo. le. V. Menotti, partially craquelure.

V. Menotti: Panoramic View of Sorrento

V. Menotti active c. 1930

Panoramic View of Sorrento

Lot-No. 74

Proceeds : 600 €

Panoramic View of Sorrento
Panoramic View of Sorrento