Off Dover

H. Smyth active 2nd half 19th cent.

Off Dover

Lot-No. 208

Oil/canvas, 46 x 61 cm, sign. a. dat. lo. le. H. Smyth 1870, rest.

H. Smyth: Off Dover

Off Dover

Lot-No. 208

Off Dover
Off Dover