Off Dover
H. Smyth active 2nd half 19th cent.
Lot-No. 208
Oil/canvas, 46 x 61 cm, sign. a. dat. lo. le. H. Smyth 1870, rest.
H. Smyth: Off Dover
Off Dover
Lot-No. 208