On High Sea

H.W. Sörensen , early 20th cent.

On High Sea

Lot-No. 164

Oil/canvas, 81 x 121 cm, sign. lo. le. H.W. Sörensen, slightly rest.

H.W. Sörensen: On High Sea

On High Sea

Lot-No. 164

On High Sea
On High Sea