Capture
Max Slevogt Landshut 1868 - Neukastel/Pfalz 1932
Proceeds : 100 €
Lithograph, 7,5 x 6 cm, sign. in pencil lo. le. Slevogt, wide margins, unframed.
Max Slevogt: Capture
Capture
Proceeds : 100 €