Blossom

Siegward Sprotte Potsdam 1913 - Kampen/Sylt 2004

Blossom

Oil/canv., 101 x 73,5 cm, sign. a. dat. lo. ri. Sprotte 80 Kampen/Sylt, canvas with min. dents. - Mus.: San Francisco (Museum of Modern Art), Shanghai, Moskau, Stuttgart, Husum et. al., Lit.: Vollmer et. al.

Siegward Sprotte: Blossom

Blossom

Blossom
Blossom