A Creek

F. Riecke , act. 1st half 20th cent.

A Creek

Proceeds : 300 €

Oil/cardboard, 49 x 34,5 cm, sign. a. dat. lo. le. F. Riecke 1923.

F. Riecke: A Creek

A Creek

Proceeds : 300 €

A Creek
A Creek